GEARWORKS OSTRAVA

Společnost VÍTKOVICE GEARWORKS a.s. (dále jen GEARWORKS OSTRAVA) je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů atypických převodových skříní, ozubených kol, věnců, zubových spojek, ale také kompletních pohonů do nejrůznějších odvětví průmyslu. Naší silnou stránkou jsou také služby jako návrhy a výpočty výkresové dokumentace, tepelné zpracování, svařování, broušení ozubení, generální opravy a opravy převodovek. Máme za sebou více než 90letou historii, během které jsme se stali jednou z TOP společností ve strojírenské výrobě, pyšníme se rozsáhlým know-how a profesionálním týmem pracovníků, kteří se o váš projekt postarají od začátku do konce.

Neustále sledujeme nové trendy ve všech průmyslových odvětvích, investujeme do nejnovějších technologií, školíme naše zaměstnance a stáváme se dlouhodobými partnery našich zákazníků. Mnoho našich projektů je v provozu desítky let s téměř nulovými prostoji a nízkou náročností na údržbu. Řešíme ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků a projekty realizujeme co nejefektivněji.

Díky odborným zkušenostem jsme se stali spolehlivým a velmi kvalitním dodavatelem klíčovým zákazníkům jako jsou Vítkovice Steel, AHD, TATA STEEL, CAMERON SENSE AS, IP HUSE, PRODECO, NOEN, TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, US STEEL Košice nebo SEVEROČESKÉ DOLY.

Historie společnosti je úzce spjata s regionem Ostravsko, nicméně naše produkty a služby využívají firmy také daleko za hranicemi České republiky – zaměřujeme se na region střední Evropy, ale projekty GEARWORKS OSTRAVA najdete také v Beneluxu, Rusku, Turecku, Saúdské Arábii nebo Řecku.

Svěřte vaše projekty do rukou zkušených profesionálů a kdykoliv nás kontaktujte.

Kontakt