Mistr/ Technolog tepelného zpracování

Hledáme náhradu za zaměstnance, který bude odcházet do důchodu. Veškeré své zkušenosti Vám předá tak, aby nová posila mohla zajistit plný chod kalírny, kde je aktuálně 9 kaličů

Náplň práce:

  • zodpovědnost za celkový chod kalírny
  • zodpovědnost za stav zařízení pro tepelné zpracování a souvisejících zařízení
  • včasné vypracovávání postupů TZ pro jednotlivé zakázky a plánu provozu TZ
  • navrhování opatření k zefektivnění výroby
  • vypracovávání dokumentů požadovaných zákazníkem pro dokladování režimu TZ
  • podpora obchdonímu úseku při nabídkové činnosti
  • kontrola dodržování postupů TZ na dílně, kontrola pravidelné údržby
  • zajištění a organizace oprav

Požadujeme:

  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • čtení výkresové dokumentace
  • znalost tvorby postupů tepelného zpracování
  • práce s databázovými systémy
  • práce s PC, MS Office
  • samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

  • pružná pracovní doba
  • zkrácená pracovní doba 37,5h týdně bez krácení mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • kvartální odměny
  • příspěvek na penzijní přípojištění po zkušební době
  • stravenky v podobě e-karet SODEXO
  • 3 dny "sick day" za rok

Zaujala Vás pracovní pozice a rádi byste se o ní ucházeli? Dejte nám o sobě vědět na e-mail personalni@gearworks.cz případně na telefonní číslo 702 235 403!

Jsme součástí skupiny Optifin Invest a Witkowitz a.s.