Staňte se Gearworkerem

Svářeč – stehař

GEARWORKS OSTRAVA je nová progresivní společnost, která se zabývá komplexní zakázkovou výrobou jedinečných převodových skříní, ozubených kol, věnců, zubových spojek, ale také kompletních pohonů do nejrůznějších odvětví průmyslu. Máme za sebou více než 90letou historii, během které jsme se stali jednou z TOP společností ve strojírenské výrobě. Přidáte se k nám?

Požadujeme

  • vyučení v oboru nebo SŠ
  • praxe se stehováním svařenců
  • znalost čtení technických výkresů
  • zkoušky ZK 311 nebo ZP 311, EN ISO 9606-1 135
  • zodpovědný a samostatný přístup
  • jeřábnický a vazačský průkaz výhodou

Pracovní náplň

  • stehování dílců a jejich svařování (svařence do 5t), materiál S355 a nerez
  • rýsování dílců, pálení dílců (ručně nebo strojkem), rovnání plamene
  • obsluha otočného ramena a manipulace s polotovary a dílci
  • čtení technické dokumentace

Nabízíme

  • týdenní pracovní doba 37,5 hod. bez krácení mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době
  • odpovídající platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech a prokazatelné praxi
  • možnost profesního růstu
  • příspěvek na stravování
  • bonusy za beznemocnost a za úsporu normohodin
  • odměny za přesčasovou práci nad rámec příplatku za přesčas
    null
  • Zaujala Vás pracovní pozice a rádi byste se o ní ucházeli? Stačí kliknout níže na tlačítko ODPOVĚDĚT, vyplnit Vaše kontaktní údaje, přiložit průvodní dopis a Váš životopis. Děkujeme!