Staňte se Gearworkerem

Technolog

Náplň práce

  • Sestavování technologických postupů (časy, stroje, nástroje)
  • Kalkulace nabídek včetně časových studií a proveditelnosti
  • Navrhování způsobů obrábění, upínání a dohlížení na jejich dodržování
  • Spolupráce na technologickém rozvoji (navrhování nových technologií a realizace testování nových technologií)
  • Zodpovědnost za řádné plnění termínů a za optimalizaci technologických postupů a výrobních parametrů
  • Zodpovědnost za optimalizaci řezných podmínek
  • Posuzování nových výrobků z hlediska vyrobitelnosti a efektivnosti (spolupráce s výrobou a obchodem)
  • Ve spolupráci s plannerem provádění zásahů do výrobních postupů a norem v průběhu výroby

Požadujeme

  • Vzdělání technického zaměření a praxe 2 roky na obdobné pozici
  • Znalost výrobních procesů, normování výrobních operací
  • AJ na úrovni B1, práce na PC (znalost systému Dimenze++ výhodou)
  • Znalost a čtení výkresové dokumentace
  • Orientace v tepelném zpracování, obráběcích strojích i materiálu
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, ochota učit se

Nabízíme

  • HPP s odpovídajícím platovým ohodnocením
  • pracovní doba: 7,5 hodiny + 30 minut pauza
  • 25 dní dovolené
  • 3 dny zdravotního volna za rok
  • příspěvek na stravování, po zkušební době příspěvek na penzijní přípojištění
  • kvartální odměny
  • možnost práce z domova 1 den v měsíci

Zaujala Vás pracovní pozice a rádi byste se o ní ucházeli? Dejte nám o sobě vědět na e-mail personalni@gearworks.cz případně na telefonní číslo 702 235 403!

Jsme součástí skupiny Optifin Invest a Witkowitz a.s.