Staňte se Gearworkerem

Technolog

Nastartuj svou kariéru s GEARWORKS OSTRAVA a staň se GEARWORKEREM!

GEARWORKS OSTRAVA má za sebou více než 90-letou historii, během které jsme se stali jednou z TOP společností ve strojírenské výrobě. Nyní jsme změnili způsob myšlení i řízení.

Zabýváme se komplexní zakázkovou výrobou jedinečných převodových skříní, ozubených kol, věnců, zubových spojek, ale také kompletních pohonů do nejrůznějších odvětví průmyslu.

Požadujeme

  • Vzdělání technického zaměření a praxe 2 roky na obdobné pozici
  • Znalost výrobních procesů, normování výrobních operací
  • Znalost a čtení výkresové dokumentace
  • Znalost AJ výhodou, uživatelská znalost PC
  • Orientace v obráběcích strojích a materiálu
  • Opracování a orientace v tepelném zpracování výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, ochota učit se

Pracovní náplň

  • Sestavování technologických postupů (časy, stroje, nástroje)
  • Kalkulace nabídek včetně časových studií a proveditelnosti
  • Navrhování způsobů obrábění, upínání a dohlížení na jejich dodržování
  • Spolupráce na technologickém rozvoji (navrhování nových technologií a realizace testování nových technologií)
  • Zodpovědnost za řádné plnění termínů a za optimalizaci technologických postupů a výrobních parametrů
  • Zodpovědnost za optimalizaci řezných podmínek
  • Posuzování nových výrobků z hlediska vyrobitelnosti a efektivnosti (spolupráce s výrobou a obchodem)
  • Ve spolupráci s plannerem provádění zásahů do výrobních postupů a norem v průběhu výroby

Nabízíme

  • Týdenní pracovní doba 37,5hod. bez krácení mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • Profesní rozvoj a odpovídající platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech
  • 3 dny zdravotního volna (tzv. „sick days“)
  • Příspěvek na stravování v podobě e-stravenek Sodexo
  • Po dvou letech příspěvek na penzijní připojištění

Zaujala Vás pracovní pozice a rádi byste se o ní ucházeli? Stačí kliknout níže na tlačítko ODPOVĚDĚT, vyplnit Vaše kontaktní údaje, přiložit průvodní dopis a Váš životopis. Děkujeme!