Staňte se Gearworkerem

Samostatná účetní

Nastartuj svou kariéru s GEARWORKS OSTRAVA a staň se GEARWORKEREM!

GEARWORKS OSTRAVA má za sebou více než 90-letou historii, během které jsme se stali jednou z TOP společností ve strojírenské výrobě. Nyní jsme změnili způsob myšlení i řízení.

Zabýváme se komplexní zakázkovou výrobou jedinečných převodových skříní, ozubených kol, věnců, zubových spojek, ale také kompletních pohonů do nejrůznějších odvětví průmyslu.

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru a prokazatelná praxe
  • praxe v oblasti kompletního zpracování mezd minimálně 3 roky
  • znalost problematiky účetnictví a samostatná orientace v legislativě v oblasti zpracování účetnictví a daní
  • výborná znalost mzdové problematiky a související legislativy
  • chuť se stále zdokonalovat v účetní oblasti a sledovat novinky
  • pečlivost a smysl pro detail
  • znalost MS Office

Pracovní náplň

  • komplexní vedení podvojného a mzdového účetnictví
  • zpracování DPH a kontrolního hlášení
  • evidence a účtování majetku
  • zodpovědnost za přípravu a kompletaci měsíční a roční uzávěrky
  • kompletní zpracování docházky a mezd daného portfolia
  • zpracování ročního zúčtování daně z příjmu
  • komunikovat se zaměstnanci a s jednotlivými útvary včetně poskytování poradenství
  • komunikace s úřady, daňovým poradcem

Nabízíme

  • týdenní pracovní doba 37,5hod. bez krácení mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • profesní rozvoj a odpovídající platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech
  • možnost práce z domova 1den v měsíci (tzv. „home office“)
  • 3 dny zdravotního volna (tzv. „sick days“)
  • příspěvek na stravování v podobě e-stravenek Sodexo
  • kvartální odměny
  • příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době

Zaujala Vás pracovní pozice a rádi byste se o ní ucházeli? Stačí kliknout níže na tlačítko ODPOVĚDĚT, vyplnit Vaše kontaktní údaje, přiložit průvodní dopis a Váš životopis. Děkujeme!