Staňte se Gearworkerem

Obchodník – front office

Náplň práce

  • aktivní vyhledávání nových příležitostí, Business Development – zaměření na atypické malosériové převodovky
  • vytváření si vlastní obchodní klientely
  • budování strategických a dlouhodobých kontaktů a vztahů
  • obchodní vyjednávání a kontrola zakázkové smluvní dokumentace
  • úzká spolupráce s ostatními útvary společnosti
  • příprava nabídek, kalkulací, smluvní jednání
  • příprava obchodních a marketingových aktivit na definovaném teritoriu
  • rozvoj obchodních příležitostí u zákazníků v ČR a v Evropě

Požadujeme

  • zkušenosti z oboru strojírenství nutností
  • středoškolské vzdělání nebo praxe na pozici obchodníka
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • vlastní síť kontaktů
  • orientace na klienta a hospodářský výsledek společnosti
  • AJ na úrovni B2 (znalost NJ, RJ či dalšího cizího jazyka výhodou)
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme

  • na HPP s odpovídajícím platovým ohodnocením
  • pracovní doba: 7,5 hodiny + 30 minut pauza
  • 25 dní dovolené
  • 3 dny zdravotního volna za rok
  • příspěvek na stravování, po zkušební době příspěvek na penzijní přípojištění
  • kvartální odměny a cílové odměny z prodeje
  • možnost práce z domova 1 den v měsíci

Zaujala Vás pracovní pozice a rádi byste se o ní ucházeli? Dejte nám o sobě vědět na e-mail personalni@gearworks.cz případně na telefonní číslo 702 235 403!