Staňte se Gearworkerem

Kooperant

Náplň práce

  • Aktivní výběr dodavatelů (kvalita, termín, cena), stanovení smluvních podmínek pro výrobní kooperace společnosti, vedení agendy obchodního případu
  • Navazování přímého obchodního styku s výrobci a dodavateli
  • Řešení nejasností (technické, konstrukční, technologické) ve firmě a s dodavateli, přenesení požadavků zákazníka na dodavatele
  • Koordinace a zajišťování externích operací pro výrobu
  • Zajišťování a koordinování nejvýhodnější dopravy
  • Poptávkové řízení, změnové řízení – cenové informace, zpracování nabídky
  • Nákupní činnost, vystavování kupních smluv, kontrola faktur, včasné, správné a úplné navádění dat do systému
  • Dodržování limitních cen, spolupráce s Obchodem, zabezpečení cenových a termínových plnění
  • Kontrola rozpracovanosti a přejímky u zhotovitelů, samokontrolní činnost
  • Zajištění řízení reklamací u dodavatelů

Požadujeme

  • SŠ technického směru (zaměření a zájem o strojírenství)
  • PC – Excel, Word, Outlook
  • Mít přehled v technologii výroby
  • Orientace v IS
  • proaktivní, zodpovědný a samostatný přístup
  • Praxe 2 roky na obdobné pozici
  • řidičský průkaz skupiny B
  • AJ výhodou

Nabízíme

  • HPP s odpovídajícím platovým ohodnocením
  • pracovní doba: 7,5 hodiny + 30 minut pauza
  • 25 dní dovolené
  • 3 dny zdravotního volna za rok
  • příspěvek na stravování, po zkušební době příspěvek na penzijní přípojištění
  • kvartální odměny
  • možnost práce z domova 1 den v měsíci

Zaujala Vás pracovní pozice a rádi byste se o ní ucházeli? Dejte nám o sobě vědět na e-mail personalni@gearworks.cz případně na telefonní číslo 702 235 403!

Jsme součástí skupiny Optifin Invest a Witkowitz a.s.