Staňte se Gearworkerem

Kalkulant

Nastartuj svou kariéru s GEARWORKS OSTRAVA a staň se GEARWORKEREM!

GEARWORKS OSTRAVA má za sebou více než 90-letou historii, během které jsme se stali jednou z TOP společností ve strojírenské výrobě. Nyní jsme změnili způsob myšlení i řízení.

Zabýváme se komplexní zakázkovou výrobou jedinečných převodových skříní, ozubených kol, věnců, zubových spojek, ale také kompletních pohonů do nejrůznějších odvětví průmyslu.

Požadujeme

  • Vzdělání technického nebo ekonomického zaměření
  • Zkušenosti z oboru strojírenství – technologické postupy, výkresová dokumentace
  • AJ na úrovni B1, práce na PC
  • Orientace a znalost kalkulací
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, ochota učit se

Pracovní náplň

  • Zpracování poptávek po ekonomické stránce (vytváření kalkulací pro obchod)
  • Zjišťování cen materiálu a tvorba nabídkové strategie
  • Práce s interním systémem
  • Výpočty cen dle hodinových sazeb
  • Monitoring ziskovosti zakázek
  • Spolupráce s ostatními útvary ve společnosti (konstrukce, technologie, výroba, obchod)

Nabízíme

  • týdenní pracovní doba 37,5hod. bez krácení mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • profesní rozvoj a odpovídající platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech
  • možnost práce z domova 1 den v měsíci (tzv. „home office“)
  • 3 dny zdravotního volna (tzv. „sick days“)
  • příspěvek na stravování v podobě e-stravenek Sodexo
  • kvartální odměny
  • příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době

Zaujala Vás pracovní pozice a rádi byste se o ní ucházeli? Stačí kliknout níže na tlačítko ODPOVĚDĚT, vyplnit Vaše kontaktní údaje, přiložit průvodní dopis a Váš životopis. Děkujeme!