Staňte se Gearworkerem

Kalkulant

Pro aktuální výrobu v oblasti strojního opracování hledáme do týmu nového kolegu. Jako kalkulant budete součástí týmu zaměstnanců, který se podílí na tvorbě kalkulací pro zakázkovou výrobu v oblasti obrábění ozubených dílců a převodovek. Produktové portfolio s ohledem na maximální přesnost a kvalitu povrchu.

Náplň práce

  • Zpracování poptávek po ekonomické stránce (vytváření kalkulací pro nákup materiálu, kooperace apod.)
  • Řešení případných nejasností ve specifikaci materiálu s Konstrukcí nebo Obchodem
  • Volbu přídavků dle vlastních zkušeností nebo po konzultaci s technology obrábění
  • Ve spolupráci se svařovacím technologem zohledňuje přídavky na smrštění po svařování, před specifikací požadavku na nákup výpalků
  • Výpočet cen dle doporučených hodinových sazeb
  • Tvorba rámcového technologického postupu a kalkulace času pro obchodní nabídku

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru anebo praxe na obdobné pozici
  • Čtení strojírenské výkresové dokumentace
  • Základní znalosti postupů a způsobů strojního opracování, volba přídavků a prořezů, specifikace materiálu pro nákup
  • Základní znalosti tvorby norem času strojního obrábění
  • Přehled o normách a používaných materiálech pro strojní opracování (odlitky, výkovky, válcovaný materiál)
  • Znalosti práce s MS Word a MS Excel
  • Práce s databázovými systémy

Nabízíme

  • na HPP s odpovídajícím platovým ohodnocením
  • pracovní doba: 7,5 hodiny + 30 minut pauza
  • 25 dní dovolené
  • 3 dny zdravotního volna za rok
  • příspěvek na stravování, po zkušební době příspěvek na penzijní přípojištění
  • kvartální odměny
  • možnost práce z domova 1 den v měsíci

Zaujala Vás pracovní pozice a rádi byste se o ní ucházeli? Dejte nám o sobě vědět na e-mail personalni@gearworks.cz případně na telefonní číslo 702 235 403!