Staňte se Gearworkerem

Svářeč kovů

GEARWORKS OSTRAVA je nová progresivní společnost, která se zabývá komplexní zakázkovou výrobou jedinečných převodových skříní, ozubených kol, věnců, zubových spojek, ale také kompletních pohonů do nejrůznějších odvětví průmyslu. Máme za sebou více než 90letou historii, během které jsme se stali jednou z TOP společností ve strojírenské výrobě. Přidáte se k nám?

Požadujeme

  • Vyučení v oboru nebo praxe na obdobné pozici (absolventy zaučíme)
  • Certifikát metody MAG(135) podmínkou
  • Manuální zručnost
  • Proaktivní, zodpovědný a samostatný přístup

Pracovní náplň

  • Svařování metodou CO2
  • Svařování ocelových svařenců do 5t
  • Práce dle technické dokumentace
  • Dodržování stanovených postupů v souladu s BOZP
  • Údržba svěřených strojů a zařízení

Nabízíme

  • příspěvek na penzijní připojištění
  • týdenní pracovní doba 37,5 hod. bez krácení mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • odpovídající platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech a prokazatelné praxi
  • možnost profesního růstu a seberealizace
  • 3 dny zdravotního volna (tzv. “sick days”)
  • příspěvek na stravování, bonusy za beznemocnost

Zaujala Vás pracovní pozice a rádi byste se o ní ucházeli? Stačí kliknout níže na tlačítko ODPOVĚDĚT, vyplnit Vaše kontaktní údaje, přiložit průvodní dopis a Váš životopis. Děkujeme!