Aktuality z GEARWORKS OSTRAVA

12. 12. 2019

Představení Gearworks Ostrava

I zaměstnanci naší firmy se zúčastnili akce uskupení WITKOWITZ na zveřejnění nového loga. Součástí této akce byla i prezentace firem formou videa. Na video o Gearworks Ostrava se můžete podívat ZDE.

3. 12. 2019

Vánoce v Gearworks

I u nás se snažíme navodit Vánoční atmosféru, a proto jsme si již začátkem prosince nazdobili společně. Dokonce se pod stromečkem objevily i nějaké dárečky.

Zároveň jsme se rozhodli se před Vánocemi spojit a vybrat potřebné věci pro dětí v dětském domově a pro pejsky v psím útulku. Jsme nadšeni, že již po týdnu víme, že budeme mít těmto dvěma subjektům co předat.

29. 11. 2019

Brigáda na 1 – 2 dny

V období od 9.12. hledáme brigádníky kteří nám na 1 – 2 dny pomohou s úklidem výrobních prostor a se tříděním odpadů. Konkrétní datum bude teprve upřesněno. V případě zájmu kontaktujte personální oddělení na emailu personalni@gearworks případě na tel. 702 235 403.

20. 11. 2019

Videa přímo z výroby!

Na našich Facebookových stránkách pravidelně zveřejňujeme videa přímo z naší výroby. Poslední přidané video se týká kalení pastorkového hřídele, můžete se na něj sami podívat zde.

V případě, že se o nových videích chcete dozvědět ihned po zveřejnění, přidejte si naši FB stránku mezi své oblíbené stránky a my s Vámi budeme neustále v kontaktu! Pouze kilkni na “To se mi líbí”.

11. 11. 2019

Projekt 097 Podnikové vzdělávání zaměstnanců II spolufinancován EU