Kariéra

Společnost VÍTKOVICE GEARWORKS a.s. nabírá zaměstnance jak do dělnických profesí, tak TH pracovníky . Pro bližší informace kontaktujte HR specialistu Jakuba Fridricha, tel. 725 318 474, jakub.fridrich@gearworks.cz nebo Hana Dendisová, tel. 721 978 781, hana.dendisova@gearworks.cz

Konstruktér

Pracovní náplň

  • Práce konstruktéra v konstrukčním týmu
  • Zpracování výrobní výkresové dokumentace
  • Zpracování projekční dokumentace
  • Provádění samostatných výpočtů
  • Spolupráce s oddělením Obchodu a Technologií

Požadavky na praxi, znalosti a schopnosti

  • VŠ technického směru (zaměření strojírenství)
  • Znalosti ovládání CAD systému (Solid Edge výhodou)
  • PC - Excel, Word, Outlook
  • Komunikační dovednosti
  • Orientace na klienta a na hospodářský výsledek společnosti
  • Proaktivní, zodpovědný a samostatný přístup
  • Světový jazyk výhodou

Benefity

  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Týdenní pracovní doba 37,5 hod bez krácení mzdy
  • Odpovídající platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech a prokazatelné praxi
  • Možnost profesního růstu a seberealizace
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost práce z domova až 3 dny v měsíci (tzv. „home office“)
  • 3 dny zdravotního volna (tzv. "sick days")
  • Příspěvek na stravování v podobě e-stravenek Sodexo
  • Naše nové kolegy/kolegyně kompletně zaučíme těmi nejzkušenějšími pracovníky