Kariéra

Společnost VÍTKOVICE GEARWORKS a.s. nabírá zaměstnance jak do dělnických profesí, tak TH pracovníky . Pro bližší informace kontaktujte HR specialistu Jakuba Fridricha, tel. 725 318 474, jakub.fridrich@gearworks.cz nebo Hana Dendisová, tel. 721 978 781, hana.dendisova@gearworks.cz

Obchodník – front office / key account manager

Pracovní náplň
  • Akviziční činnost nových zákazníků, Business Development – zaměření na převodovky
  • Rozvoj obchodních příležitostí u klíčových zákazníků v ČR a v Evropě
  • Péče o stávající klientelu
  • Obchodní vyjednávání a kontrola smluvní dokumentace k zakázkám
  • Úzká spolupráce s ostatními útvary společnosti
  • Budování strategických a dlouhodobých kontaktů a vztahů
  • Příprava nabídek, kalkulací, smluvní jednání
  • Příprava obchodních a marketingových aktivit na definovaném teritoriu

Požadavky na praxi, znalosti a schopnosti

  • Zkušenosti z oboru strojírenství výhodou
  • Technické vzdělání výhodou
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • NJ, AJ na úrovni B2 (znalost RJ či dalšího cizího jazyka výhodou)
  • Orientace na klienta a na hospodářský výsledek společnosti

Benefity

  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Týdenní pracovní doba 37,5 hod bez krácení mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • Odpovídající platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech a prokazatelné praxi
  • Možnost profesního růstu a seberealizace
  • Možnost práce z domova až 3 dny v měsíci (tzv. „home office“)
  • 3 dny zdravotního volna (tzv. "sick days")
  • Příspěvek na stravování v podobě e-stravenek Sodexo